Pracownik budowlany (budowa domów drewnianych)
Jobs Plus
Kraków, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Nazywamy się Jobs+, obecnie dla naszego Klienta, firmy budowlanej z wieloletnim doświadczeniem na rynku skandynawskim, poszukujemy Kandydatów do pracy przy stawianiu domów szkieletowych z drewna.

Jeśli posiadasz doświadczenie jako cieśla, stolarz, monter lub pracownik budowlany, to ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Zakres obowiązków :

  • montaż konstrukcji drewnianej, betonowanie, szalowanie, zbrojenie
  • praca na zewnątrz i wewnątrz : stawianie rusztowań, izolacja wełną, montaż okien, podłóg itd.
  • Wymagania :

  • doświadczenie w pracach ciesielskich, stolarskich, budowlanych
  • prawo jazdy kat. B
  • precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • sumienność, rzetelność
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • stawkę godzinową 25-35zł netto (w zależności od posiadanego doświadczenia)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.00 (opcjonalnie w sobotę)
  • pracę na różnych budowach na terenie Małopolski i Śląska
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
  • Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.