Najlepsze oferty pracy biurowej w Śmiglu 8-16
SPA FOOD
Śmigiel, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko : SPECJALISTA DS. MARKETINGU Miejsce pracy : Śmigiel Region : województwo wielkopolskie Powiat : kościański Wymagania :

  • wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie marketingu,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • wysokie umiejętności w zakresie nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi
  • samodzielność i inicjatywę w myśleniu i działaniu
  • zaangażowanie w realizację zadań zawodowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy :
  • pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie
  • odpowiedzialne stanowisko w strukturach Działu Marketingu i Sprzedaży
  • ciekawą i twórczą pracę, która daje możliwość współtworzenia strategii marketingowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu oraz podnoszenia kwalifikacji Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swoich aplikacji -
  • super praca czeka na Was w Śmiglu - zapraszamy serdecznie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy z branży spożywczej pilnie poszukujemy : Specjalistów ds.

    Eksportu ze znajomością języków obcych Opis stanowiska :

  • kontakt w klientami zagranicznymi
  • budowanie sieci partnerów handlowych
  • strategię rozwoju współpracy z partnerami Wymagania :
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • samodzielność inicjatywy w myśleniu i działaniu
  • znajomość przynajmniej jednego języka zagranicznego w stopniu komunikatywnym, języka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego lub hiszpańskiego, znajomość innych języków obcych również mile widziana, Oferujemy :
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu oraz podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia PEŁNOMOCNIK DS. SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ Miejsce pracy : Śmigiel Region : wielkopolskie Poszukujemy osób z doświadczeniem , które będą odpowiedzialne za poniższe zadania i obowiązki : Wdrażanie i nadzór nad funkcjonowaniem systemów ZSZJ Opracowywanie procedur i dokumentów systemowych Weryfikacja i przegląd dokumentów i planu HACCP Śledzenie zmian w prawie, standardach, szczegółowych wymaganiach klienta Udział w audytach certifikujących i klientowskich przygotowanie niezbędnych dokumentów przed i po audycie.
  • Szkolenia pracowników Bieżące zadania zlecane przez dział handlowy i zaopatrzenie (wypełnianie dokumentów dla klientów, przygotowanie specyfikacji zakupowych itp) znajomość j.

    angielskiego W związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukujemy na stanowisko : KIEROWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy : Śmigiel Region : województwo wielkopolskie Powiat : kościański Opis stanowiska : organizacja pracy produkcji nadzór nad działaniami wszystkich osób na produkcji kontrola wszystkich osób i działań na zakładzie produkcyjnym odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych odpowiedzialność za sprawny przepływ informacji pomiędzy zmianami monitorowanie i systemowe raportowanie zdarzeń produkcyjnych optymalizacja organizacji i wydajności pracy na produkcji Wymagania : wykształcenie wyższe kierunkowe : zarządzanie doświadczenie w zarządzaniu produkcją praktyczna wiedza z zakresu produkcji spożywczej wysoki poziom zdolności analitycznych umiejętność pracy w zespole książeczka sanitarno-

    epidemiologiczna znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym Oferujemy : pracę z doświadczonym zespołem produkcyjnym w prężnie rozwijającej się firmie możliwość rozwoju zawodowego ciągłe podnoszenie kwalifikacji atrakcyjne warunki pracy umowę o pracę Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swoich aplikacji -

    super praca czeka na Was w Śmiglu - zapraszamy serdecznie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy z branży spożywczej pilnie poszukujemy na stanowisko : SPECJALISTA DS.

    TECHNOLOGII Miejsce pracy : Śmigiel Region : województwo wielkopolskie Powiat : kościański Opis stanowiska : wykonywanie prób wyrobu gotowego zainteresowania kulinarne, gastronomiczne współudział w tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów kontrola przebiegu procesów produkcyjno-

    technologicznych opracowywanie dokumentacji technicznej Wymagania : wykształcenie minimum średnie : mile widziane technologia żywności lub pokrewne (dietetyka) doświadczenie i znajomość procesów technologicznych w branży spożywczej Oferujemy : pracę z doświadczonym zespołem w prężnie rozwijającej się firmie możliwość rozwoju zawodowego ciągłe podnoszenie kwalifikacji atrakcyjne warunki pracy umowę zlecenie lub umowę o pracę Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swoich aplikacji -

    super praca czeka na Was w Śmiglu - zapraszamy serdecznie.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych