Ślusarz (m/k) - Landshut, Niemcy
P.H.U. EURO WELT Katarzyna Farys
Warsaw, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

OPIS STANOWISKA : - prace konserwacyjne i naprawcze WYMAGANIA : - komunikatywna znajomość j. niemieckiego (wymóg konieczny) - wykształcenie jako ślusarz lub pokrewne - udokumentowane doświadczenie w pracy jako ślusarz - odpowiedzialność za wykonywane zadania - własny samochód będzie dodatkowym atutemOferujemy : OFERUJEMY : - umowę na czas nieokreślony zawartą z niemieckim pracodawcą - możliwość podjęcia długofalowej współpracy - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (od 13E brutto / h oraz dodatki) - praca w pełnym wymiarze godzin - możliwość pracy w nadgodzinach - możliwość pobierania zaliczek - gwarancja odprowadzania wszelkich składek w Niemczech (ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, emerytalne, chorobowe, pomoc w załatwianiu ubezpieczenia dla rodziny w Polsce) - zorganizowane zakwaterowanie

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych