Operator suwnicy (produkcja drutów zbrojeniowych) - 14 euro brutto/h + dodatki - praca w Belgii
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Aalter, Cała Polska
5 d. temu
source : Goldenline

Zadania

  • obsługa suwnicy przy produkcji drutów zbrojeniowych
  • Jeśli cechujesz się

  • komunikatywną znajomością języka angielskiego
  • doświadczeniem na analogicznym stanowisku
  • możliwością wyjazdu do pracy własnym autem
  • Aplikuj i otrzymaj od nas

  • umowę o pracę na warunkach polsko-belgijskich
  • wynagrodzenie 14 euro brutto / h
  • premię zmianową, przy której stawka wynosi 15,40 euro brutto / h
  • premię nocną, przy której stawka wynosi 16,80 euro brutto / h
  • trzynastą pensję
  • benefit za polecenie pracownika ( 50 euro netto )
  • kartę paliwową i dodatek amortyzacyjny za dowożenie innego pracownika do pracy ( 100 euro brutto / mies. )
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pomoc w organizacji zakwaterowania
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych