Programista Hurtowni Danych
TeamQuest Sp. z o.o.
Kraków, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, którego stronę miesięcznie odwiedza 11 milionów użytkowników, oferującego ponad 150 tysięcy produktów, notującego stałe wzrosty zarówno pod względem obrotów jak i wielkości zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy nad dużymi bazami danych
  • Bardzo dobra znajomość MySQL lub innej relacyjnej bazy opartej na SQLu
  • Umiejętność pisania wysokowydajnych zapytań SQL, oraz optymalizacji istniejących
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym
  • Doświadczenie w pracy z systemem Linux z użyciem shella
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji
  • Doświadczenie w pracy z Git'em
  • Dodatkowe atuty :

  • Znajomość zagadnień związanych z hurtowniami danych, ETL
  • Znajomość narzędzia Pentaho Data Integration
  • Znajomość języków programowania Python lub PHP
  • Odwaga w proponowaniu własnych rozwiązań i konstruktywnej krytyce już istniejących
  • Oferujemy :

  • Elastyczne godziny pracy
  • Dowolną formę zatrudniania
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Budżet na podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia
  • Laptopa z wysokiej półki, dwa monitory
  • Współpracę z ludźmi o dużej wiedzy, którą chętnie Ci przekażą
  • Obowiązki :

  • Praca nad rozwojem i utrzymaniem procesu zasilającego hurtownię danych
  • Praca nad wdrożeniem nowego rozwiązania w miejsce istniejących mechanizmów
  • Opieka nad procesem, modyfikowanie go i udoskonalanie go
  • Praca z Pentaho Data Integration oraz Amazon Redshift
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.