Pracownik magazynu
Benett PEOPLE Sp. z o.o.
Warszawa Wesoła, mazowieckie, Polska
5 d. temu

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy :

Pracownika / pracowniczkę magazynu.

Miejsce pracy : Warszawa, Wesoła

Miejsce pracy : Warszawa Wesoła

Zakres obowiązków :

  • kompletacja towaru
  • konfekcja towaru
  • sprawne przygotowanie towaru do wysyłki
  • czynny udział w inwentaryzacji towarów
  • dbanie o czystość miejsca pracy
  • Tylko osoby z doświadczeniem w pracy na magazynie

    Oferujemy :

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o Pracę Tymczasową (płatny urlop, płatne zwolnienie lekarskie)
  • stabilne zatrudnienie
  • realna szansa rozwoju
  • praca w systemie jedno-zmianowym 8-16 lub 9-17
  • wolne weekendy
  • terminowe wypłaty
  • ubezpieczenie najbliższych członków rodziny
  • możliwość korzystania z LuxMed lub Multisport na korzystnych warunkach
  • Aplikuj