Analityk ds. Raportowania Sprzedaży
Frito Lay Poland Spółka z o.o. Oddział II Biuro Główne w Warszawie
Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Konsumenci w ponad 200 krajach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo ponad miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez PepsiCo wyniósł w 2018 roku ponad 64 mld dolarów.

W Polsce zatrudniamy ok. 3000 pracowników w sprzedaży, naszych fabrykach i siedzibie głównej w Warszawie.

Obecnie poszukujemy nowego pracownika na stanowisko :

Nasze oczekiwania wobec kandydatów :

  • Wykształcenie wyższe (preferowane : ekonomiczne, finansowe, matematyczne, informatyczne);
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne (analiza / wnioskowanie) poparte min. rocznym doświadczeniem w pracy z liczbami;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( w tym w szczególności Excel );
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w grupie;
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych mile widziane;
  • Znajomość VBA - mile widziana;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Elastyczność i otwartość na zmiany w dynamicznym środowisku;
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie;
  • Znajomość języka angielskiego (min. komunikatywny).
  • Główny zakres obowiązków :

  • Zapewnienie na czas rzetelnych i poprawnych raportów sprzedażowych, KPI, dystrybucyjnych (regularnych i AD HOC) w celu poprawy egzekucji wskaźników sprzedażowych zgodnie z harmonogramem / oczekiwaniami przełożonego;
  • Raportowanie wyników sprzedaży i KPI sprzedażowych dla określonej grupy odbiorców wewnętrznych w tym KAM;
  • Naliczanie premii dla RSM, KAM, PH, Sprzedawców zgodnie z obowiązującymi regulaminami;
  • Uczestnictwo w przygotowaniu poprawnych planów AOP, FCST, CAP (GTM - do poziomu trasy, KAM do poziomu POS w sieci);
  • Współpraca w ramach działu w celu przygotowania danych i zakończenia projektu zgodnie z harmonogramem;
  • Monitoring i podsumowanie programów motywacyjnych i akcji handlowych (np. rozliczenie konkursów motywacyjnych);
  • Tworzenie nowych raportów na potrzeby działu zapewniających właściwy i efektywny monitoring danych, wskaźników oraz przyczyniających się do standaryzacji i uproszczenia raportowania sprzedaży.
  • Kandydatom oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i kulturze pracy;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych : prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport;
  • Możliwość szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Możliwość rozwoju.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych