Operator-programista maszyn CNC Heidenhain - Turku, Finlandia
Talent Center Finland
Warsaw, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się obróbką elementów konstrukcji stalowych, poszukujemy operatora-programistę maszyn CNC.

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obróbkę skrawaniem zgodnej ze specyfikacja. Praca w zachodniej Finlandii (łatwy dojazd do lotniska w Turku) Od kandydatów oczekujemy : -

doświadczenie w obróbce skrawaniem : frezarka, wytaczarka - gotowość do długoterminowej współpracy. - samodzielność oraz wysoka jakość wykonywanych elementów z uwzględnieniem zasad BHP -

znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikacje z przełożonym. - umiejętność czytania rysunków technicznych.

 • znajomość urządzeń i technik pomiarowych - doświadczenie z innymi systemami dużym plusem.Oferujemy : Oferujemy długotrwale i stabilne zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę.
 • Przejrzyste zasady i uczciwe podejście do pracowników : warunki oferty i umowę wysyłamy przed rozpoczęciem pracy. Organizujemy zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym z poszanowaniem prywatności osobistej (jedna osoba pokój).

  Dbamy o integracje z nowym miejscem, dostarczamy informacji ułatwiających życie w Finlandii, pomagamy w całym procesie rejestracji pobytu.

  Wynagrodzenie płacimy na konto bankowe, dwa razy w miesiącu : 15-ty i ostatni dzień miesiąca. Wynagrodzenie zgodne z fińskimi układami zbiorowymi : dodatki zmianowe, bonus za skrócony czas pracy, wynagrodzenie urlopowe.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku