#ZOSTAŃwDomu i dołącz do naszego zespołu
Lg Chem Wrocław Energy
Wałbrzych, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko : OPERATOR PRODUKCJI Miejsce pracy : Biskupice Podgórne (pow. wrocławski) ->

APLIKUJ ->

Dojedź naszym bezpłatnym transportem ->

Przejdź rozmowę! PÓŹNIEJ JUŻ JEST TYLKO ŁATWIEJ! PODSTAWA 3600 zł brutto PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE : - Umowę o pracę OD RAZU na 2 lata - Wynagrodzenie podstawowe 3 400zł brutto i premie do 600 zł - Poszukujesz szofera? >

Dowieziemy Cię naszymi darmowymi autobusami -Jesteś łasuchem? >

Oferujemy Dwudaniowy obiad w naszych stołówkach za 5zł - Chcesz się rozwijać? >

My dajemy Ci możliwości awansu i szkoleń np. SEP E1 - Jesteś sportowcem? >

Dofinansujemy Ci kartę MULTISPORT - Jesteś poszukiwaczem okazji? >

Możesz skorzystać z naszej PLATFORMY BENEFOTOWEJ! Zbierasz punkty uzyskane od pracodawcy i wykorzystujesz je na zakupy! A CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

 • Nadzorem nad pracą maszyn
 • Obsługą komputera i paneli dotykowych
 • Transportem i załadunkiem materiałów produkcyjnych
 • Kontrolą i w razie potrzeby zmianą parametrów produkcyjnych OD NASZYM IDEALNYCH KANDYDATÓW OCZEKUJEMY :
 • Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym
 • Umiejętności obsługi komputera Masz doświadczenie w pracy na produkcji? To SUPER! Nie? Wszystkiego Cię NAUCZYMY! NIE CZEKAJ! APLIKUJ! Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp.
 • z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp.

  z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Administratorem danych jest LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupice Podgórne 55-040, LG 3.

  Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku