Rekrutacja !Brak doświadczenia, to nie problem! MARKETING!
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Nudzi Cię już szukanie interesującej pracy, w której możesz się dobrze bawić? Uwierz nam to ogłoszenie jest dla Ciebie. Poszukujemy przede wszystkim ciekawych osób, cechujących się nutką szaleństwa!Kim jesteśmy?

Firmą marketingową, która w swoich działaniach wspiera Organizacje Pozarządowe poprzez działania z zakresu marketingu. Pracujemy w młodym, ambitnym zespole.

Boisz się, że to zajęcie nie dla Ciebie - bo nie masz doświadczenia?Nic bardziej mylnego! Stawimy na osobowość, a nie pozycje w CV.

Jakie zadania będą do Ciebie należały? - współpraca przy projekcie, - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, - współpraca w grupie młodych, kreatywnych.

Co robimy? - jeździmy po kraju, - robimy świetne rzeczy dla innych, - dobrze się bawimy, - konsekwentnie się szkolimy.Oferujemy : -

ciekawą współpracę, - wsparcie w zdobywaniu doświadczenia, - możliwość podróżowania po Polsce, - dla najlepszych wyjazdy zagraniczne.Nie przegap swojej szansy!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku