Pedagog/psycholog. Dzieci z zaburzeniam rozwojowymi. Ursynów
Vital Plus
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Vital Plus zajmuje się realizacją specjalistycznych usług dla dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi m.in. : Zespół Aspergera, autyzm, całościowe zaburzenia rozwojowe, nadpobudliwość psychoruchowa, upośledzenie intelektualne, Zespół Downa, dziecięce porażenie mózgowe, zaburzenia rozwoju mowy.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy z dziećmi w środowisku domowym na terenie Ursynowa, psychologów, pedagogów, terapeutów zajęciowych, logopedów, rehabilitantów.

Osoby chętne powinny wykazać się min. rocznym doświadczeniem w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi (przede wszystkim praca zawodowa).

Wykształceniem kierunkowym lub w trakcie zdobywania wykształcenia. Dodatkowo mile widziane : - studia podyplomowe lub drugi kierunek studiów na kierunku społecznym lub kursy / szkolenia w wymiarze co najmniej 160 godzin w zakresie terapii, rehabilitacji lub pracy z dzieckiem z zaburzeniami.

Praca w dogodnym wymiarze godzinowym. Wynagrodzenie 22,00-25,00 zł brutto / h, umowa zlecenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Kontakt telefoniczny : 515 241 647

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku