Key Account Manager
Integrity Partners
Warszawa, PL
2 d. temu
source : RocketJobs

Integrity Partners jest firmą ekspercką specjalizującą się w dwóch kluczowych obszarach Cloud oraz CyberSecurity. Naszym filarem jest zespół profesjonalistów specjalizujących się w technologiach oferowanych przez wiodących producentów.

Zajmujemy się integracją, tworzeniem i utrzymaniem nowoczesnych środowisk pracy naszych klientów, czołowych firm i instytucji na rynku.

Jesteśmy częścią Grupy Altkom jednej z największych grup firm informatycznych na polskim rynku.

Więcej o nas na http : / / www.integritypartners.pl

Miejsce pracy : Warszawa, ul. Chłodna 51

Zakres obowiązków :

  • Sprzedaż zaawansowanych rozwiązań CyberSecurity, ( CyberArk, Darktrace, Forescout, etc.)
  • Sprzedaż rozwiązań sieciowych : WLAN, LAN, (SD)WAN, MAN, Data Center aktywne urządzenia sieciowe (Extreme, Cisco , Aruba etc.)
  • Samodzielna realizacja założonych planów sprzedaży,
  • Samodzielne prowadzenie procesu sprzedażowego : pozyskiwanie klientów, spotkania z klientami, negocjacje handlowe, opracowywanie ofert oraz negocjacje umów,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • Stałe podnoszenie wiedzy w ramach oferowanych rozwiązań i technologii.
  • Nasze oczekiwania :

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT,
  • Umiejętność utrzymania długofalowej współpracy z klientem kluczowym oraz pozyskiwania nowych,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych (telefon, on-line, spotkania)
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Entuzjazm oraz zaangażowanie!
  • Oferujemy :

  • Współpracę z czołowymi dostawcami technologii CyberSecurity, NetworkSecurity
  • Kwartalny system premiowania powiązany z wynikami sprzedaży,
  • Szereg wyjazdów konferencyjnych zarówno krajowych jak i zagranicznych,
  • Stabilną formę zatrudnienia,
  • Wsparcie Sales Support Specialist w procesie ofertowania,
  • Wsparcie działu marketingu w działaniach handlowych,
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do lekcji języka angielskiego),
  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),
  • Atrakcyjne wyjazdy incentives,
  • Wyjątkowe : ) wyjazdy integracyjne,
  • Fantastyczną atmosferę pracy.
  • Informujemy, że administratorem danych jest Integrity Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chłodna 51 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.