Ekspert ds. Obsługi SPV, Biuro Prawne
PFR Nieruchomości S.A.
Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna Spółek celowych w zakresie prowadzonej działalności.
  • Sporządzanie i opiniowanie projektów dokumentów korporacyjnych Spółek Celowych.
  • Współpraca z urzędami i innymi podmiotami zewnętrznymi w ramach zapewnienia prawidłowego funkcjonowania Spółek Celowych z portfeli inwestycyjnych funduszy.
  • Realizacja obowiązków informacyjnych Spółki w ramach obowiązujących regulaminów i procedur.
  • Bieżąca obsługa w zakresie : archiwizacji, przygotowania dokumentów w sprawach sądowych i pism wewnętrznych, pozyskiwania brakujących informacji i dokumentów w sprawach wewnętrznych.
  • Sporządzanie zleceń finansowych do opłat sądowych, pełnomocnictw oraz innych niezbędnych opłat związanych z realizacją zadań.
  • Prowadzenie rejestrów : uchwał organów spółek, rejestru pożyczek i obligacji, umów kosztowych, pism wychodzących z biura prawnego.
  • Sporządzanie wniosków do ksiąg wieczystych.
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze.
  • Dobra znajomość zagadnień prawa cywilnego, korporacyjnego oraz prawa Spółek Celowych.
  • Pro-biznesowe podejście, otwartość na współpracę z prawnikami biura prawnego w innych dziedzinach prawa.
  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie, również pod presją czasu.
  • Dokładność, odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej z dużą dbałością o szczegóły.
  • Wysoka kultura osobista.
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • kafeterie mybenefit i carrotspot
  • Karta Multisport
  • przyjazna atmosfera pracy
  • PFR Nieruchomości S.A.

    PFR Nieruchomości S.A. odpowiada za inwestycje Funduszu Mieszkań na Wynajem i Funduszu Mieszkań dla Rozwoju finansującego rynkową część rządowego programu mieszkaniowego.

    Spółka jest liderem najmu instytucjonalnego w Polsce oferując ponad 4000 mieszkań.

    Należymy do Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju. PFR to grupa instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy kraju.