Pomocnik produkcji - przemysł rybny (11 EUR/h)
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
łódzkie, Niemcy
3 d. temu
source : Goldenline

Opis pracy :

Proste prace na produkcji filetów rybnych (śledź) - bez konieczności filetowania, są to gotowe półprodukty w formie obrobionych filetów Kontrola jakości , oczyszczenie filetów Pakowanie filetów do opakowań Proste prace pomocnicze na terenie produkcji (np.

przygotowanie stanowiska pracy, proste prace porządkowe)

Wymagania :

Oferta kierowana tylko do osób mobilnych (własny środek transportu, tylko w celach dojazdów do miejsca pracy) Możliwość podjęcia pracy z partnerem / partnerką (tylko pary mobilne) Mile widziana znajomość języka niemieckiego (nieobowiązkowo) Mile widziane doświadczenie przy produkcji produktów spożywczych Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy :

Polsko-niemiecka umowę o pracę na pełny etat (gwarantowana ilość godzin + możliwość nadgodzin) docelowo stała współpraca lub możliwość przejścia z umowy agencyjnej na zatrudnienie bezpośrednio w firmie niemieckiej Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego) Stawka podstawowa 11 EUR brutto + dodatki + premia frekwencyjna 100 EUR netto Wynagrodzenie miesięczne na poziomie min.

 • 1.200 - 1.500 Euro netto (na rękę) - już z uwzględnieniem wszystkich kosztów i potrąceń Zapewnione zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w pobliżu miejsca pracy (płatne zaledwie 200 EUR miesięcznie przy pełnym przepracowanym miesiącu zgodnie z grafikiem;
 • pozostałą cześć finansuje Agencja) Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%) Możliwość dodatkowej pracy w weekendy / nadgodziny (podwyższającej znacznie wynagrodzenie miesięczne) Stała opieka dwujęzycznego opiekuna projektu Agencja organizuje i finansuje również wyrobienie niemieckiej książeczki zdrowotnej, uprawniającej do pracy na każdej produkcji spożywczej w Niemczech

  MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul.

  Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako :

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku