pakowacz/ka -> 3000 zł na rękę -> zacznij od zaraz
Randstad Polska
Kąty Wrocławskie, Polska
5 d. temu

Prosta praca na produkcji przy pakowaniu.

Stabilne zatrudnienie, możliwość pracy od zaraz.

Zainteresowany / a? Zgłoś się do nas już dziś.

Lokalizacja : Kąty Wrocławskie (bezpłatny transport z wielu miejscowości)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na początek
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
  • wynagrodzenie podstawowe 3100 zł brutto + premie ->
  • razem 3000 zł na rękę

  • pracę w systemie 8 godzinnym
  • możliwość pracy w nadgodzinach ->
  • dla osób chętnych

  • pakiet korzyści : prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki i rabaty
  • darmowy transport pracowniczy z różnych miejscowości m.in. Pastuchów, Jaworzyna Śląska, Żarów, Imbramowice, Buków, Osiek, Kostomłoty, Piotrowice, Cesarzowice, Środa Śląska, Strzegom, Udanin, Świdnica Polska i wiele innych
  • zadania

  • pakowanie gotowego produktu
  • etykietowanie produktu
  • wizualna kontrola jakości
  • oczekujemy

  • gotowości do pracy zmianowej
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47