Kamieniarz z doświadczeniem 3600 netto
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dla jednego z naszych klientów, firmy z wieloletnim stażem na rynku podkarpackim, producentem blatów łazienkowych i kuchennych, parapetów i nagrobków oraz wszelkich elementów wykończenia wnętrz, poszukujemy : KAMIENIARZA! Czego szukamy : Doświadczenia w pracy z kamieniem - szlifowanie, polerowanie i obróbka kamienia Doświadczenie przy montażu będzie również mile widziane! Co na Ciebie czeka :

 • Szkolenia wstępne
 • Umowa o pracę
 • Pracę od poniedziałku do piątku WOLNE WEEKENDY
 • Zarobki 3000-3600 netto
 • Dodatki premiowe
 • Dodatki świąteczne oraz ubezpieczenie dodatkowe Czujesz, że to praca dla Ciebie? Nie czekaj, prześlij CV! W razie pytań zadzwoń : 508557578 Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku