Asystent/Asystentka w dziale księgowości
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera branży deweloperskiej, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta w dziale księgowości.

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy księgowanie wyciągów bankowych, weryfikacja i księgowanie faktur zakupu, a także rozliczeń wydatków pracowników.

Asystent w dziale księgowości będzie również odpowiedzialny za przygotowanie przelewów i bieżącą alokację rozrachunków oraz wsparcie zespołu w przygotowaniu dokumentów na cele audytu i raportowania.

Poszukujemy osób z wyższym wykształceniem kierunkowym (finanse i rachunkowość) lub kandydatów będących w trakcie studiów zaocznych.

Wymagana dobra znajomość programu Excel oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. Doświadczenie w obszarze branży nieruchomości / budowlanej będą traktowane jako dodatkowe atuty.

Na tym stanowisku sprawdzą się osoby o zdolnościach analitycznych, samodzielne i sumienne.

Nasz klient zapewnia szeroki pakiet benefitów obejmujący opiekę medyczną, dostęp do platformy Benefit Systems, wyjazd integracyjne, a także naukę języków obcych.

W firmie organizowane są również wspólne śniadania, imprezy oraz spotkania kulturalne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku