Key Account Manager / Business Development Manager
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
9 d. temu
source : Jobs.pl

Naszym klientem jest przedsiębiorstwo energetyczne zajmującym się obrotem i dystrybucją energii elektrycznej, optymalizacją kosztów mediów oraz rozliczaniem mediów w budynkach o przeznaczeniu specjalnym.

Firma charakteryzuje się długoterminowym podejściem do zawieranych transakcji. W związku z rozwojem klient poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Key Account Manager.

Do obowiązków idealnego kandydata / kandydatki należał będzie aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w postaci funduszy, inwestorów prywatnych, deweloperów.

Doradztwo biznesowe nowym i obecnym klientom w zakresie naszych usług (m.in. optymalizacji procesów zakupu energii elektrycznej), tworzenie strategii sprzedaży oraz identyfikacja nowych szans sprzedażowych.

Nadzór, opieka i rozwój współpracy z obecnymi klientami. Do obowiązków należeć będzie również przygotowywanie ofert, analiz, umów, raportów oraz negocjowanie warunków współpracy.

Klient oczekuje minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży. Mile widziane doświadczenie w wynajmie nieruchomości komercyjnych oraz / lub w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów w obszarze rynku energetycznego, oraz znajomość branży nieruchomości komercyjnych w tym inwestorów, deweloperów, funduszy inwestycyjnych.

Wymagane jest znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, wysoka kultura osobista, samodzielność oraz konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów.

Forma zatrudnienia jest do uzgodnienia. Na wynagrodzenie składa się podstawa i premia od osiągniętych wyników. Zapewnione szkolenia wewnętrzne i możliwość poszerzania wiedzy i prywatna opieka medyczna.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku