Specjalista ds. Kadr
CMC Poland Sp. z o.o.
Zawiercie
2 d. temu
source : infoPraca

Opis stanowiska

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników oraz innej dokumentacji kadrowej
  • Przygotowywanie umów o pracę, aneksów
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z rozwiązaniem stosunku pracy
  • Wystawianie skierowań na badania medycyny pracy w / g potrzeb
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu
  • Wprowadzanie danych kadrowych do systemu
  • Realizacja zadań związanych z PPK
  • Realizacja rozliczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Monitorowanie terminów aktualności badań medycyny pracy
  • Monitorowanie spływu dokumentacji w odpowiednim terminie
  • Kontakt z pracownikami w zakresie spraw kadrowych oraz z instytucjami zewnętrznymi wg potrzeb
  • Sporządzanie raportów, analiz i dokumentacji w razie potrzeb
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość Ustawy o PPK
  • Umiejętność korzystania z systemów kadrowych
  • Znajomość aplikacji MS Office : Outlook, Word i Excel - w stopniu dobrym
  • Komunikatywność
  • Rzetelność i skrupulatność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pracę od zaraz
  • Pracę w systemie hybrydowym - stacjonarnie / zdalnie
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, z własną przychodnią przyzakładową dla pracowników i ich rodzin, zlokalizowaną w Zawierciu
  • Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • Zgłoś tę pracę