Praca fizyczna bez jezyka, bez posrednika. - Herzlake, Niemcy
Kacper Szewczyk
Gdansk, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

WYMAGANE PRAWO JAZDY KAT.B - TYLKO OSOBY Z PRAWEM JAZDY. Oferuję pracę przy myciu budynków inwentarskich w Niemczech. Zapewniamy darmowy kwaterunek, na którym panuje porządek i jest on w pełni wyposażony.

Praca fizyczna, prosta w opanowaniu. Wymagamy sumienności i zaangażowania w wykonywane czynności. Naszym celem jest dostarczanie usług na wysokim poziomie, który zadowoli klientów.

BEZ POŚREDNIKÓW! Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie! NIE ZATRUDNIAMY GRUP i PAR! WYMAGANE PRAWO JAZDY KAT.B -

TYLKO OSOBY Z PRAWEM JAZDY. Po przepracowaniu tygodnia, jest możliwość otrzymania zaliczki. Praca rozliczana zleceniowo, możliwość wykonywania większej ilości pracy.

Umowa w formie kontraktu na trzy miesiące. Oferta skierowana jest tylko i wyłącznie do Panów , bez problemów zdrowotnych, w dobrej kondycji fizycznej w wieku od 26 do 60 lat.

Kwaterunek jest na miejscu, miejsca pracy blisko kwaterunku. Sklepy,banki są 4km od miejsca zamieszkaniaOferujemy : Pracownik otrzyma strój do pracy a także potrzebny sprzęt.

Nie trzeba zabierać ze sobą żadnych narzędzi czy odzieży roboczej. Na miejsce pracy dojazd jest samochodem służbowym. Oferujemy takze kwaterunek (darmowy).

WYMAGANE PRAWO JAZDY KAT.B - TYLKO OSOBY Z PRAWEM JAZDY. Praca polega na myciu chlewni i obór za pomocą myjki ciśnieniowej.

To typowa praca fizyczna, wymagająca chodzenia.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku