QA Engineer
ING Bank Śląski
Łódź, PL
3 d. temu
source : Just Join IT

Git (nice to have)

Jenkins (nice to have)

QA (regular)

Dlaczego warto z nami pracować :

W związku z rozbudową naszych systemów dedykowanych dla klienta detalicznego i biznesowego poszukujemy osób, które cenią sobie różnorodność projektów i chcą się rozwijać na stanowisku Inżyniera Testów.

Na co dzień podążamy za nowymi technologiami i dostosowujemy się do zmieniającego środowiska IT, dzięki czemu nasi pracownicy mają realny wpływ na swoją karierę zawodową.

Twój zakres obowiązków :

  • konfigurowanie środowisk uruchomieniowych,
  • automatyzacja testów z wykorzystaniem REST Assured,
  • budowanie i rozwój frameworka do automatyzacji testów,
  • konfigurowanie procesu uruchamiania testów za pomocą pipeline,
  • testowanie manualne.
  • Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu / wdrażaniu systemów informatycznych (na stanowisku analityk, tester),
  • doświadczenie w przygotowywaniu i testowaniu rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem co najmniej jednego obiektowego języka programowania,
  • znajomość biblioteki Selenium WebDriver,
  • znajomość frameworka BDD JBehave / Cucumber,
  • znajomość JUnit / TestNG,
  • znajomość zagadnień związanych z REST API, JSON,
  • znajomość języka zapytań SQL,
  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk dla testów automatycznych.
  • Mile widziane

  • znajomość azure,
  • znajomość narzędzi CICD - Git, Jenkins,
  • testowanie wydajnościowe,
  • umiejętność projektowania i implementowania efektywnej strategii testów automatycznych (piramida testów testy jednostkowe, integracyjne, testy modułów, testy automatyczne UI),
  • wiedza praktyczna z cypress.js oraz selenide.
  • To oferujemy :

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia i programy rozwojowe,
  • dostęp do nowych technologii,
  • premię uzależnioną od wyników,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • pakiet sportowy,
  • kafeteryjny system benefitów.
  • Zgłoś tę pracę