POLOmarket kasjer-sprzedawca/Kalisz
Frapo Dystrybucja
Kalisz, Wielkopolskie
16 d. temu
source : Lento.pl

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów.

Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków.

Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa.

Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 6.500 osobom. Poszukujemy kandydatów na stanowisko : KASJER - SPRZEDAWCA Zadania :

 • obsługa Klienta na sali sprzedaży
 • obsługa kasy fiskalnej
 • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów
 • prace porządkowe Wymagania :
 • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
 • ważne badania sanitarne Oferujemy :
 • stabilną pracę
 • umowę o pracę BEZ OKRESU PRÓBNEGO
 • premie miesięczne
 • dodatek motywacyjny
 • zniżkową kartę pracowniczą
 • darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej
 • pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, wyprawki dla pierwszoklasistów) Aby aplikować odeślij CV w odpowiedzi.
 • ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI Wysłanie CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Frapo Dystrybucję Sp.

  z o.o. Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych -

  RODO), niniejszym informujemy, że : I. Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest Frapo Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Koninie, (Konin 62-

  510,ul. Hurtowa 2). II. Z ADO może się Pani / Pan skontaktować poprzez adres email : telefonicznie pod numerem +48 63 240 17 00 lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

  III. We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych należy się kontaktować poprzez email : lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

  IV. Dane zbierane są dla potrzeb rozstrzygnięcia niniejszej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody -

  także dla potrzeb przyszłych rekrutacji ADO lub dla potrzeb innych rekrutacji prowadzonych przez podmioty należące do Sieci POLOmarket.

  Podanie danych zawartych w formularzu rekrutacyjnym jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  V. Podstawą prawną przetwarzania Pani / Pana danych osobowych dla potrzeb rozstrzygnięcia niniejszej rekrutacji oraz dla potrzeb wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach ADO lub innych rekrutacji prowadzonych przez podmioty należące do Sieci POLOmarket jest Pani / Pana zgoda, o ile -

  w przypadku przyszłych rekrutacji lub innych rekrutacji prowadzonych przez podmioty należące do Sieci POLOmarket, taka zgoda została przez Panią / Pana udzielona.

  VI. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu rozstrzygnięcia niniejszej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana odrębnej zgody na uwzględnienie niniejszego zgłoszenia dla potrzeb przyszłych rekrutacji ADO lub innych rekrutacji prowadzonych przez podmioty należące do Sieci POLOmarket nie dłużej jednak niż prze okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.

  VII. Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podwykonawcom świadczącym dla ADO usługi związane z przeprowadzaniem postępowań rekrutacyjnych i usługi informatyczne, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez podmioty należące do Sieci POLOmarket -

  tym podmiotom. Ww. przekazanie będzie się odbywało zgodnie z prawem - wyłącznie na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych lub na podstawie innego instrumentu prawnego, który podlega prawu Unii Europejskiej i prawy Rzeczypospolitej Polskiej.

  VIII. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych osobowych.

  IX. Przysługuje Pani / Panu prawo cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych dla potrzeb niniejszej rekrutacji i dla potrzeb przyszłych rekrutacji, o ile taka zgoda została przez Panią / Pana udzielona.

  Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej cofnięciem.

  X. Przysługuje Pani / Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, w przypadku gdy uzna Pani / Pan, że przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych narusza unijne i polskie przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.

  XI. Jeśli chce Pani / Pan podać dodatkowe dane, informujemy, że ADO będzie mógł je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania od Pani / Pana dodatkowej, dobrowolnej, pisemnej zgody.

  XII. Frapo Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

  ZGODA 1 : (obligatoryjna) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Frapo Dystrybucję Sp.

  z o.o. z siedzibą w 62-510 Konin, ul. Hurtowa 2 (KRS 0000226210) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji.

  ZGODA 2 : (fakultatywna) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Frapo Dystrybucję Sp.

  z o.o. z siedzibą w 62-510 Konin, ul. Hurtowa 2 (KRS 0000226210) dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ww.

  spółkę. ZGODA 3 : (fakultatywna) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji prowadzonych przez podmioty należące do Sieci POLOmarket.

  ZGODA 4 : (obligatoryjna, gdy zostaną podane dodatkowe dane osobowe, spoza formularza) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Frapo Dystrybucję Sp.

  z o.o. z siedzibą w 62-510 Konin, ul. Hurtowa 2 (KRS 0000226210) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji. Podpis ..

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku