Lider Magazynu
FOODjobs
Słubice, Lubuskie
‎18 godz. temu
source : Lento.pl

Firma FOODjobs dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko : Lider Magazynu Miejsce pracy : powiat słubicki ZAKRES OBOWIĄZKÓW : zarządzanie zespołem magazynowym, odpowiedzalność za realizację KPI, obsługa klientów magazynowych, kontrola prac wykonywanych przez pracowników magazynowych, raportowanie, nadzór nad poprnością proowadzenia dokumentacji przez pracowników administracji, nadzór nad sprzętem magazynowym, tworzenie rejestrów sprzetu magazynowego, zapewanianie prawidłowego stanu sprzętu na hali magazynowej.

WYMAGANIA : znajomość w stopniu bardzo dobrym języka angielskiego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

FIRMA OFERUJE : atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego, możliwości awansu, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku