Spawacz poczukiwany
Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik sp.z o.o.
Gorlice, Małopolskie
‎16 godz. temu
source : Lento.pl

Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze GLINIK Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej TDJ. Specjalizujemy się w produkcji świdrów oraz narzędzi i urządzeń wiertniczych.

Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych.

Największym atutem i wartością NiUW GLINIK są ludzie, ich wiedza, doświadczenie oraz pasja w realizacji nowych wyzwań. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko : SPAWACZ / NAPAWACZ Oferujemy :

 • Pracę w firmie renomowanej na rynku krajowym i zagranicznym
 • Umowę na pełny etat
 • Wynagrodzenie docelowe, dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
 • System premiowania Wymagania :
 • Wykształcenie : minimum zawodowe
 • Znajomość rysunku technicznego
 • Uprawnienia podstawowe dla spawania gazowego
 • Dobre zdolności manualne
 • Chęć do pracy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji Obowiązki :
 • Spawanie / napawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi, wymaganiami jakościowymi międzynarodowych Klientów
 • Rzetelne raportowanie realizacji przewodników
 • Przestrzeganie ustalonych procedur i procesów produkcji Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres NiUW GLINIK Sp.
 • z o.o. jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana / Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.

  Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani / Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art.

  6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit.

  a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679. Pani / Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą pisemną lub elektroniczną. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Ma Pani / Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

  Podanie przez Panią / Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

  Podanie przez Panią / Pana innych danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy o dołączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ" (opcjonalnie).

  W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres oraz pisemnie na adres naszej siedziby.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku