Mistrz Produkcji
GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dębica, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Polskie Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją elementów dla przemysłu ciężkiego poszukuje do swojego zespołu kandydatów do pracy na stanowisko :

Mistrza Wydziału Produkcji

Miejsce pracy : Dębica

Zakres obowiązków :

  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • Zarządzanie produkcją
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Zapewnianie przestrzegania przepisów BHP
  • Udział w rozliczaniu i kalkulacji ofert oraz zleceń
  • Udział w odprawach i naradach
  • Skuteczna współpraca z innymi działami
  • Raportowanie postępów produkcji
  • Firma w zamian oferuje :

  • Stanowisko Kierownicze
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawa oraz premia ustalona indywidualni
  • Ubezpieczenie dodatkowe
  • Szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku WEEKEND WOLNY
  • System zmianowy 6-14 ; 14-22
  • Od kandydata pracodawca oczekuje :

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku Mistrza Wydziałowego w branży obróbki metali
  • Znajomości specyfikacji pracy na maszynach konwencjonalnych oraz CNC
  • Wykształcenia technicznego
  • Komunikatywności i umiejętności zarządzania zespołem
  • Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV

    Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych