Specjalista ds. BHP
HAYS Poland
Lublin, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Specjalista ds. BHP. Zakład znajduje się w okolicach Lublina.

 • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP zgodnie z przepisami prawa;
 • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej;
 • opracowywanie planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz wdrażanie rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu BHP.

 • Osoba na tym stanowisku będzie brała udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych albo ich części;
 • będzie brała udział w opracowywaniu zakładowych wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących BHP;
 • będzie ustalała zadania dla osób kierujących pracownikami w zakresie BHP; będzie brała udział w ustalaniu okoliczności wypadków przy pracy.

 • Do jej zadań będzie należało doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach, na których występują czynniki szkodliwe lub warunki uciążliwe;
 • dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach. Od Kandydatów oczekujemy min. 3-4 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym oraz wykształcenia wyższego.

  Poszukujemy Kandydatów o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych i pracy w zespole, wykazujących inicjatywę, kreatywnych i potrafiących organizować pracę własną.

  Wymogiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu BHP, znajomości prawa pracy, biegłej obsługi Ms Office, dobrej znajomości języka angielskiego (min.

  B1) i znajomości wybranych procesów produkcyjnych. Nasz Klient oferuje pracę w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji, niezbędne narzędzia pracy, fundusz socjalny, system premiowy, opiekę medyczną i kartę sportową.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku