Pracownik fizyczny – obróbka drewna (tartak)
BlueCollar JobSupply
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A / S Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr 5437).

Jako część BlueCollar A / S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat. Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej ta praca czeka na Ciebie. Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik fizyczny obróbka drewna (tartak) Nr Ref : Pfiz-drew / 02.

20 / DK Miejsce pracy : Galten, Dania. Zakres obowiązków : Proste prace fizyczne w tartaku przy obróbce drewna - przyjmowanie i układanie drewna wychodzącego spod piły.

Okazjonalna obsługa wózka widłowego. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy : duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej, organizację kwestii formalnych tj.

karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny, wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK / tydzień, pomoc w organizacji transportu na terenie Danii, opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h / dobę.

Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie, pracę od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dodatkowo płatnych), możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy. Oczekujemy :

 • doświadczenia w pracach fizycznych z drewnem mile widziane z podobnego miejsca pracy,
 • uprawnień na obsługę wózków widłowych dodatkowy atut,
 • komunikatywnej znajomości j. angielskiego warunek konieczny, Wymagane dokumenty :
 • Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp. Aplikacje : Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego Pfiz-drew / 02.
 • 20 / DK na adres e-mail Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  Oferta dotyczy pracy za granicą. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - BlueCollar JobSupply sp.

  z o. o. z siedzibą w Szczecinie - moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

  o ochronie danych osobowych (Dz. U.2018.1000 z późn. zmianami). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

 • Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że : 1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;
 • 2. mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku