kasjer sprzedawca sklep Lewiatan Chrzanów
J-S sp z o.o.
Chrzanów, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma JS sp. z o.o. działająca w branży spożywczej zatrudni pracowników na stanowisku Kasjer / Sprzedawca w sklepie Lewiatan mieszczącym się w Chrzanowie przy ul.

Puchalskiego Opis stanowiska : - obsługę kasy fiskalnej, -zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, - rozładunek dostaw towarów, układanie towarów - dbanie o estetyczny wygląd sklepu, ekspozycję towarów o profesjonalną informację dla klienta.

Wymagania : - wykształcenie minimum zawodowe (mile widziany profil handlowy), - rzetelność i uczciwość, - wysoka motywacja do pracy, - doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej Oferujemy : - wynagrodzenie od kwoty 2100 netto, - stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, - umowę na pełen etat - możliwość podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych, - duże możliwości awansów wewnętrznych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres podany w ogłoszeniu lub telefon pod numerem : 728 308 204 lub 664 131 801.

W przekazanym CV prosimy o umieszczenie następującego zapisu : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.

08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku