SZEF UTRZYMANIA RUCHU
Agencja Pracy Select
Wola Wiązowa
2 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

SZEF UTRZYMANIA RUCHU Wola Wiązowa

Opis stanowiska

Miejsce pracy : Wola Wiązowa

Rodzaj pracy : praca stała

Zadania na w / w stanowisku :

  • Zarządzanie podległym zespołem, rozdzielanie pracy i kontrola jej wykonania.
  • Zapewnienie ciągłości i efektywności pracy obsługiwanych maszyn.
  • Nadzór nad przeglądami technicznymi, realizacją harmonogramu remontów, konserwacji maszyn i urządzeń ze swojego obszaru odpowiedzialności.
  • Uczestnictwo w programach usprawniających procesy, podnoszących bezpieczeństwo, ergonomię pracy i redukujących straty.
  • Uczestnictwo w prowadzonych inwestycjach, remontach i modernizacjach.
  • Dbanie o właściwy poziom techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi.
  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac do przełożonego.
  • Inicjowanie rozwiązań podnoszących wydajność i efektywność produkcji.
  • Wymagania

    Wymagania, jakie stawiamy kandydatom :

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV, uprawnienia na dozór będą dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie techniczne umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata.
  • Znajomość zagadnień technicznych i mechanicznych.
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania szybkich decyzji, odpowiedzialność.
  • Efektywne rozwiązywanie problemów.
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem mechaników.
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z techniczną organizacją procesów.
  • Oferujemy :

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży.
  • Pracę w młodym, dynamicznym środowisku.
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się spółce.
  • Proces rekrutacyjny skrócony do jednego spotkania.
  • Dużą swobodę działania i wdrażania swoich pomysłów.
  • Zgłoś tę pracę