frezer CNC, tokarz CNC
Ekopil
Piła, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma Ekopil Sp.Zo.o. w Pile zajmuje się budową szeroko pojętych konstrukcji opartych zarówno na dokumentacji powierzonej przez klienta jak i przygotowanej przez wyspecjalizowanych konstruktorów zakładowych.

Każdy realizowany projekt jest projektem różnorodnym i niepowtarzalnym co daje nieograniczone możliwości rozwoju i doświadczeń każdemu pracownikowi Naszego zespołu.

Zwiększając moce produkcyjne zapraszamy do Naszego zespołu specjalistów, osoby chcące rozwijać swoje umiejętności na stanowisku : frezer CNC tokarz CNC Oferujemy : zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, praktyczny rozwój w gronie profesjonalistów, uczestnictwo w dużych projektach produkcyjnych pracę z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego Zakres obowiązków : Przygotowanie do procesów obróbki skrawaniem : zapoznanie się z rysunkiem technicznym, szkicem, dobór i przygotowanie narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania, Pomiary narzędzi i detali przed rozpoczęciem obróbki (manualnie , głowicą pomiarową), Utworzenie i wprowadzenie programu pracy obrabiarki zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną.

Kontrola jakości wykonanych detali : wykonywanie pomiarów, sprawdzenie pasowań. Czyszczenie i konserwowanie przydzielonej maszyny / oraz narzędzi.

Współpraca z działem konstrukcyjnym i ślusarni Wymagania : wykształcenie techniczne udokumentowane doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac z zakresu numerycznej obróbki skrawaniem i podstawowych prac ślusarskich, praktyczna znajomość budowy i zasady działania maszyn numerycznych do obróbki skrawaniem, umiejętność programowania obrabiarek CNC umiejętności czytania rysunku technicznego.

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego drogą elektroniczną.

W treści ogłoszenia prosimy umieścić następującą formułę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn.

28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zmianami)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku