Sprzedawca z gwarantowaną podstawą + wysokie prowizje!
databroker S.A.
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem projektu poszukujemy sprzedawców - praca w biurze w centrum Warszawy, stacjonarna. OBOWIĄZKI : Rozmowy z naszymi Klientami wyłącznie telefonicznie, na początek naszej współpracy-

akcje niesprzedażowe, na dobry start : ) Praca wtedy polega na wysyłce bezpłatnych magazynów do firm - Klient biznesowy, rozmowy z zachowaniem określonych standardów.

Można korzystać w trakcie z materiałów, jakie dostaniecie Państwo na szkoleniu wstępnym. Stanowisko : Doradca Klienta / Sprzedawca telefoniczny.

Oczekujemy : - dyspozycyjności w godzinach 8-16 min. 4 dni w tygodniu - dobrej dykcji, wygadania - wysokiej kultury osobistej -

swobodnej obsługi komputera. gwarantujemy : - pracę od pon do pt w stabilnych godzinach - stabilne zatrudnienie, umowa zlecenie podpisana po 3-

4 dniowym szkoleniu, w pełni oskładkowana - super lokalizacja - ścisłe centrum, dobry dojazd tramwajem, I i II linią metra (blisko ONZ / Ratusz Arsenał) -

przyjazną atmosferę i zgrany zespół - solidne przygotowanie do pracy- zatrudniamy osoby bez doświadczenia, ( także niepełnoletnie-

po ukończonym 16 r. ż. ) - wysokie zarobki : gwarantowana podstawa + bonusy za sprzedaż / sukces Sprawdź nas- wyślij Cv i czekaj na nasz telefon.

Praca od zaraz więc reakcja będzie szybka : ) Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez databroker S.

A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

t.j. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) KLAUZULA INFORMACYJNA Informujemy, że : Administratorem danych jest databroker S.A z siedzibą w Warszawie, ul.

Elektoralna 12A, 00-139 Warszawa. W sprawach związanych z ochroną danych prosimy o kontakt pod adresem : Dane osobowe przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji databroker S.

A. na podstawie wyrażonej powyżej zgody, stosownie do treści art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) w celu zapewnienia administratorowi możliwości ustalenia, realizacji lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami prawnymi.

Podanie danych w zakresie : imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów rekrutacyjnych.

Pominięcie informacji obowiązkowych może skutkować odrzuceniem oferty pracy na etapie wstępnej weryfikacji. Dane osobowe przechowywane będą przez administratora przez okres 3 lat, licząc od zakończenia roku kalendarzowego, w którym zakończyła się rekrutacja.

Mogą być udostępniane Unified Factory S.A. z siedzibą w Warszawie Aleja Solidarności 117 / 309, 00-140 Warszawa, jako dostawcy systemu informatycznego.

Każdej osobie, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w jej ofercie pracy przez databroker S.A.

przysługują następujące prawa : - prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, -

prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, - prawo do przenoszenia danych, - prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, -

prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku