Pani do sprzątania
Terapia Zajęciowa, Wypoczynek
Barlinek, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy : - panią do sprzątania. Miejsce pracy : Ośrodek Wypoczynkowy w Dankowie, Danków 41, 66 - 500 Strzelce Krajeńskie.

Obowiązki : - sprzątanie pokojów w ośrodku, wraz z łazienkami, - utrzymanie czystości sali restauracyjnej, toalet, - utrzymanie czystości w miejscach wspólnych : korytarze, tarasy, -

dbanie o czystość na zapleczu Firmy, - mycie okien, - dbanie o teren zielony. Praca 5 dni w tygodniu - 7 lub 8 godzin dziennie.

Praca stała lub dodatkowa ( np. weekendy). W naszej Firmie panuje bardzo dobra, rodzinna atmosfera. Dołącz do naszego zespołu! Oferujemy : -

wynagrodzenie podstawowe + premiowanie, - przerwę ze śniadaniem - posiłek pracowniczy, - zwrot kosztów dojazdu, - pracę w stabilnej firmie o bardzo dobrej renomie.

CV wraz ze zdjęciem proszę przesyłać pod adres e-mail z naszej strony internetowej lub przez formularz , można także przynosić osobiście do restauracji ŁUBU DUBU w Dankowie, Danków 41, 66-

500 Strzelce Kraj. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy! Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.

08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.można wysyłać poprzez formularz na olx lub pod adres e-mailowy podany na naszej stronie internetowej.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku