Lakiernik samochodów ciężarowych MAN
Tech-Plus Pl sp z o o
Warsaw, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Dla naszego klienta poszukujemy lakiernika samochodowego do lakierowania kabin ciężarowych MAN i Trebes oraz różnych części i konstrukcji metalowych (okolice Utrechtu).

Malowanie metodą akrylową. Praca w fabryce polega tylko na lakierowaniu kabin i części. Praca jednozmianowa 38h tygodniowo od pon.

 • pt. Wymagania : - Dyspozycyjność, odpowiedzialność, motywacja do pracy- Prawo jazdy B- Język ang. komunikatywny (mile widziany)- Doświadczenie w zawodzie min.
 • 3 lata- Brak problemu z alkoholem oraz narkotykami.Zapewniamy : - Praca stała na długi okres czasu z umową o pracę w języku nl-pl- Dojazd do pracy i z pracy samochodem służbowym (nieodpłatne)- Dodatki urlopowe i wakacyjne- Zakwaterowanie (60e tyg.

 • pokoje jednoosobowe z wifi)- Stawka 15 - 16.50 eb / hZdjęcia pracy, CV oraz referencje można przesyłać na r e k r u t a c j a t e c h p l u s b v .
 • nlWynagrodzenie tygodniowe - 500euro netto + przy 38h (stawka po odjęciu opłat mieszkaniowych). Szukamy osób rzetelnych, zdecydowanych i zmotywowanych, bez problemu z nałogami.Zapraszamy do współpracy

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku