Produkcja Gdańsk Kowale
Handel i Usługi
Gdańsk, Pomorskie
13 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Pracownika Produkcji wymagania :

  • OSOBA POSZUKUJĄCA STAŁEGO, STABILENGO ZATRUDNIENIA
  • osoba zdrowa, sprawna fizycznie
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane doświadczenie na produkcji obowiązki :
  • prace magazynowe związane z produktem spożywczym oferujemy :
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca zmianowa
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • grupowe ubezpieczenie
  • opieka medyczna
  • posiłek regeneracyjny i bony żywnościowe
  • praca w zgranym zespole opis dodatkowy : Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny możliwy pod nr 532532971 W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych