Kierownik Jakości - rekrutacja online
HRK S.A.
Skoczów
‎23 godz. temu
source : infoPraca

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

Kierownik JakościMiejsce pracy : Cieszyn / Skoczów

Zadania :

  • Współtworzenie i realizację polityki orgazniacji w zakresie zarządzania jakością wyrobów i usług;
  • Koordynowanie działań związanych z jakością wyrobów oraz sprawną obsługą procesu reklamacji
  • Tworzenie wewnętrznej kontroli jakości wraz z odpowiednią dokumentacją;
  • Analiza i optymalizacja istniejących procesów jakościowych;
  • Zarządzanie podległym zespołem.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Kilka lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Jakości w firmie produkcyjnej / przemysłowej;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • umiejętność podejmowania decyzji;
  • umiejętność strategicznego myślenia;
  • kreatywność i innowacyjność;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Oferujemy :

  • pracę w rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie podstawowe + pakiet socjalny
  • Zgłoś tę pracę