Pracownik gospodarczy + SEP do 1 kV, od zaraz - emeryci
GTX HANEX
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma GTX Hanex Plastik Sp. z o.o. jest liderem polskiego rynku w produkcji folii termoformowalnych, preform i butelek PET.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem Naszej Fabryki poszukujemy osoby do pracy na stanowisku : Pracownik gospodarczy z uprawnieniami SEP do 1 kV, mile widziani emeryci.

Miejsce pracy : Dąbrowa Górnicza Wymagania :

  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętności ślusarskie i malarskie Zakres obowiązków :
  • Prace gospodarcze na terenie obiektu takie jak : obsługa techniczna budynku, przegląd obiektu, usuwanie usterek i awarii, wykonywanie przeglądów, wykonywanie napraw, prace ślusarskie, malarskie.
  • Praca od poniedziałku do piątku od 8 16. Od kandydatów oczekujemy :

  • Rzetelności, punktualności, gotowości do nauki i pro-aktywności w działaniu. Oferujemy :
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Wynagrodzenie : Stała podstawa + premia Naszym celem jest : nawiązanie długotrwałej współpracy! Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Napisz wiadomość".
  • Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GTX Hanex Plastic Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Dąbrowie Górniczej moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

    Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych