Przedstawiciel Handlowy - Inżynier sprzedaży (naprawa maszyn)
GRH Polska
Sędziszów Małopolski
2 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy - Inżynier sprzedaży (naprawa maszyn) Sędziszów Małopolski

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko :

Przedstawiciela Handlowego - Inżyniera Sprzedaży

Miejsce pracy : Sędziszów Małopolski

Opis stanowiska :

  • Sprzedaż USŁUG z zakresu naprawy maszyn
  • Przygotowywanie ofert techniczno handlowych
  • Pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów
  • Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług narzędziowych lub narzędzi do obróbki metali
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Gotowości do pracy na terenie całej Polski
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia w przedziale 5000 10000 zł brutto
  • Zadaniowy, elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy : telefon, tablet, laptop, samochód
  • Brak planów sprzedażowych
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zgłoś tę pracę