Kasjer/ka w Markecie w Lubinie - praca stała lub dodatkowa
HR Work Force
Lubin, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

HR Work Force (APT 6474) doświadczoną i stabilną Agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia zlecenia na stanowisku Kasjer / Kasjerka, dla naszego Klienta przy ul.

Jana Pawła II Lubinie Twoje zadania : - obsługa terminala płatniczego i systemu kasowego - przyjmowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych -

rozliczanie kasetki na koniec zmiany - utrzymanie porządku na stanowisku pracy Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia -

stawkę 16 zł / h brutto - grafik dopasowany do dyspozycyjności - pierwsze lub drugie zmiany i weekendy (praca idealna dla uczniów i studentów lub dla kogoś kto chce dorobić) -

możliwość nawiązania długofalowej współpracy - szkolenie przygotowujące do stanowiska WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY GWARANTUJEMY PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ : -

Wymagamy : - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - dobra organizacja pracy własnej - chęć i zaangażowanie do podjęcia pracy ZADZWOŃ POD NR PODANY W OGŁOSZENIU LUB WYŚLIJ CV W WIADOMOŚCI Administratorem danych jest HR Work Force sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-

mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku