Pracownik fizyczny - specjalistyczne mycie okien
DAMIAN ZIĘBA PEIPPO MYCIE OKIEN
Wrocław, dolnośląskie, Polska
‎3 godz. temu
source : Pracuj.pl

Pracownik fizyczny - specjalistyczne mycie okien

Miejsce pracy : Wrocław

Twój zakres obowiązków

 • Poszukujemy pracownika do specjalistycznego mycia okien na terenie Wrocławia.
 • Oferowana forma zatrudnienia : umowa zlecenie / o pracę / o dzieło
 • Czas pracy : pełny etat + możliwość nadgodzin, godziny do ustalenia - z reguły pracujemy do godziny 16 / 18
 • Kontakt telefoniczny 514237484- preferowany
 • Nasze wymagania

 • prawo jazdy kat B.
 • To oferujemy

 • Wynagrodzenie : 4000 netto / etat
 • Kontakt telefoniczny 514237484- preferowany
 • O nas

  Firma PEIPPO przez lata działalności na dolnośląskim rynku usług mycia okien i szeroko rozumianych profesjonalnych usług porządkowych zdołała zaskarbić sobie szerokie grono zadowolonych klientów, którzy polecają nas dalej i stale z nami współpracują.

  A to dla nas najwyższa forma uznania.

  Lata doświadczenia znajdują odzwierciedlenie w stosowanych przez nas najnowszych i zaawansowanych technologiach i najwyższej jakości produktach.

  Na nic jednak nie zdałyby się one, gdyby nie nasze zaangażowanie i prawidłowe, staranne wykonywanie usług czy to mycia okien, czy czyszczenia podłóg, czy mycia fasad i przeszkleń lub odśnieżania.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DAMIAN ZIĘBA PEIPPO MYCIE OKIEN z siedzibą w : Spacerowa 8, 55-200 Marcinkowice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : peippo.biuro gmail.com.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : peippo.biuro gmail.com.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku