Back-End Developer (PHP, Symfony2)
KUBO
Cała Polska
5 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

KUBO to profesjonalna agencja doradztwa personalnego specjalizująca się w rekrutowaniu personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla w Polsce i za granicą.

Nr wpisu do rejestru KRAZ : 10297.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Back-End Developer (PHP, Symfony2) Cała Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy (Software House) poszukujemy Back-End developera do współpracy kontraktowej (ok. 6 miesięcy) w Krakowie.

Standardowe zadania :

  • tworzenie oraz rozwój oprogramowania
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • dbanie o jakość i niezawodne działanie aplikacji
  • Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego
  • doskonała znajomość PHP oraz Symfony2
  • znajomość Node.js
  • znajomość mySQL oraz Mongo
  • znajomość takich narzędzi / technologii jak : Jenkins, Ansible / Docker, Jira,
  • znajomość Git
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy

  • możliwość pracy w dynamicznym zespole realizującym projekty dla Klienta zagranicznego
  • praca z nowoczesnymi technologiami w najwyższych standardach z najlepszymi specjalistami
  • dogodna dla Ciebie forma zatrudnienia
  • wynagrodzenie w widełkach 9 000 - 13 000 PLN netto przy umowie B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • dogodnie zlokalizowane biuro, z łatwym i wygodnym połączeniem - 20 minut komunikacją miejską do centrum miasta
  • świetna kawa i doborowe towarzystwo
  • Zgłoś tę pracę