Sortowanie paczek w firmie kurierskiej
Agencja OTTO Work Force PL
Opole, Opolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko : Sortowanie paczek w firmie kurierskiej Miejsce pracy : Opole Nr.

Ref : NS / SP / 05 / 2020 Opis czynności : - rozładunek i załadunek transportów z paczkami - praca fizyczna - prace porządkowe w magazynie, jak i na zewnątrz obiektu - pomoc kurierom w załadunku Oferujemy : - umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej - atrakcyjną stawkę godzinową - praca ok 4 godziny od 6 : 00 rano lub ok 4 h popołudniu od 15 : 30 Wymagania : - dyspozycyjność i chęci do pracy - odpowiedzialność i zaangażowanie - umiejętność pracy w zespole Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres : Agencja pracy OTTO Opole, ul.

1 Maja 3-5 telefon : 77 407 94 71 lub 504 756 817 lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem Sortowanie paczek w firmie kurierskiej Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe Sp.

z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj.

w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku