24/48 OCHRONA zakładu - aktywizacja osób z ON
Labors
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dla firmy z branży ochrony i bezpieczeństwa poszukujemy : OSÓB DO OCHRONY ZAKŁADU PRZETWÓRSTWA Miejsce zatrudnienia : Nowy Dwór Mazowiecki Pełny etat Typ umowy : Umowa o pracę Wymagane : Orzeczenie o niepełnosprawności Na wszystkich obiektach prowadzimy AKTYWIZACJĘ ZAWODOWĄ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI.

Zachęcamy do zgłoszeń osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. JEŚLI : - jesteś osobą odpowiedzialną, sumienną, - posiadasz zaświadczenie o niekaralności, - cechuje Cię wysoka kultura osobista, - posiadasz doświadczenie w ochronie lub chcesz je dopiero zdobyć .

 • APLIKUJ... Oferujemy : - ochronę w systemie 24 / 48 - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki - wsparcie ze strony koordynatorów - zatrudnienie od zaraz Zainteresowała Cię nasza oferta pracy?
 • Nie zwlekaj, APLIKUJ! Prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu bądź kontakt pod numerem telefonu 603-150-711 Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

  Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka LABORS Sp.

  z o. o. z siedzibą w : 00-140 Warszawa, Al. Solidarności nr 117. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych : iodmałpalabors.

  pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  LABORS Sp. z o. o. wpis do rejestru agencji zatrudnienia 19794

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku