PRACA JAKO PFLEGEHELFER/IN Z ZAKWATEROWANIEM
Heigenmoser Personalkompetenz e. K.
Szczecin, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Dla wzmocnienia naszego zespołu w Monachium i okolicy, poszukujemy obecnie osób na stanowisko opiekuna lub opiekunki osób starszych w domach opieki.

Obowiązki : Podstawowa opieka i pielęgnacja pacjentów - transfer, higiena osobista, pomoc w spożywaniu posiłków.Współpraca z personelem medycznym.

Pomoc w sporządzaniu dokumentacji.Wymagania : Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.Doświadczenie w opiece lub ukończony kurs opiekuna.

Cierpliwość, empatia, elastyczność, gotowość do pracy zmianowej.Oferujemy : Umowę o pracę na pełny etat na czas nieokreślony, gwarantując stabilne zatrudnienie.

Możliwa jest praca w systemie dwa miesiące pracy - miesiąc wolny.Jako niemiecka firma, oferujemy umowę na warunkach niemieckich - odprowadzamy składki zdrowotne i emerytalne.

Zakwaterowanie w spokojnej okolicy, w pokojach jednoosobowych z dostępem do Internetu - czynsz i opłaty pokrywa firma.Dodatki płacowe wynoszą : za pracę na zmianie nocnej i w soboty - 25%, dodatek za pracę w niedzielę - 50%, dodatek świąteczny - 100%.

Po zakończeniu okresu próbnego masz do dyspozycji 33 dni urlopu przeliczając na rok.Zwracamy koszty dojazdu do pracy, jest również możliwość korzystania z samochodu służbowego.

OFERUJEMY PREMIĘ POWITALNĄ W WYSOKOŚCI 300 € WYPŁACANĄ PO UKOŃCZENIU OKRESU PRÓBNEGO ORAZ PREMIE ZA ZWERBOWANIE PERSONELU.

Preferujemy aplikacje w formie CV w języku niemieckim.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku