Pabianice - praca na produkcji - 2 zmiany!
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Zgierz, łódzkie, Polska
6 d. temu
source : SZUKAMPRACY.PL

ArrayArray

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Szukasz pracy na produkcji od zaraz? Mamy dla Ciebie ofertę pracę!

Aplikuj na stanowisko pracownika produkcji i zostań z nami na dłużej!

Jeśli do Nas dołączysz otrzymasz umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez klienta (umowa o pracę), możliwość długotrwałej współpracy, terminowe wynagrodzenie, pracę na tylko 2 zmiany, pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń), pracę od zaraz z wolnymi weekendami! : )

Liczba miejsc ograniczona! Kto pierwszy ten lepszy!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku