Performance Business Development Manager
Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
Warszawa
1 d. temu

Miejsce pracy : Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. / Warszawa

W związku z rozwojem oferty performance w Ringier Axel Springer Polska, poszukujemy osoby na stanowisko Performance Business Development Manager.

Jeżeli chcesz z nami tworzyć nowe rozwiązania efektywnościowe dla naszych klientów, zapraszamy do aplikowania!

Zakres obowiązków

Rozwój oferty performance w oparciu o content w ramach całego ekosystemu Ringier Axel Springer (Onet.pl, Business Insider, MedOnet, Auto Świat i wiele innych)

Wdrażanie nowych ofert efektywnościowych do oferty sprzedażowej

Zarządzanie pozyskanym ruchem - nadzór nad dowożeniem KPI w modelach głębokich CPL, CPS, CPO

Negocjowanie i przygotowywanie umów z partnerami

Tworzenie nowych ofert sprzedażowych i wsparcie zespołów sprzedażowych przy pozyskiwaniu klientów

Współpraca z redakcjami i dbałość o dostarczany content

Wymagania

Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Znajomość modeli efektywnościowych (CPC, CPL CPS, CPA itp.)

Doświadczenie w pracy z narzędziami : Google Analytics, Google Ad Manager, Facebook Ads

Bardzo dobra znajomość Power Point

Doświadczenie we współpracy z klientami bezpośrednimi, domami mediowymi, zespołami sprzedażowymi

Umiejętność przeprowadzania testów A / B i tworzenia ofert sprzedażowych

Proaktywność, samodzielność i chęć do wdrażania własnych pomysłów w życie

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenia na życie
  • Eventy firmowe
  • Inicjatywy sportowe
  • Szkolenia i konferencje
  • Nowoczesne biuro
  • Zgłoś tę pracę