Spróbuj swoich sił w międzynarodowej firmie - sprawdź się jako Pracownik
KS Service sp. z o.o.
Gądki, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Pracownika pomocniczego. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w nowoczesnej fabryce mebli w Robakowie / Gądkach.

OPIS STANOWISKA

To oferta jedna na milion!

Zostań Pracownikiem Pomocniczym - nie wymagamy od Ciebie doświadczenia!

Na start otrzymasz świetną stawkę 20 zł / h brutto, którą zwiększamy po okresie próbnym od 24 do nawet 28 zł / h brutto!

Aby zachęcić Cię jeszcze bardziej, dodamy, że po 3 miesięcznym okresie próbnym otrzymaszawansna stanowisko specjalistyczne!.

Na pierwszym etapie współpracy postaramy się, żebyś mógł / mogła jak najbardziej rozwinąć swoje umiejętności.

Chcemy zadbać o Ciebie najlepiej jak umiemy, dlatego każdego dnia w pracy gwarantujemy Ci darmowy i odżywczy posiłek!

Myślisz, że to wszystko? Oczywiście, że nie!

Po okresie próbnym czeka Cię nie tylko lepsze wynagrodzenie, ale dodatkowo :

  • dofinansowanie dojazdu po pracy,
  • darmowe napoje
  • darmowa opieka medyczna.
  • Zadania, za które będziesz odpowiedzialny / a, to :

  • ubieranie poduch meblowych;
  • pakowanie mebli;
  • kompletacja drewnianych elementów przed montażem mebla.
  • DODATKOWE INFORMACJE

    Przekonaliśmy Cię? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, nie zwlekaj, wyślij do nas swoje CV.

    Na wszystkie dodatkowe pytania odpowiemy pod numerem :

    503 075 956 l ub pod adresem : e.cofta ksservice.pl

    Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

    z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

    Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

    Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

    Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

    Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

    Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych