Merchant Success Director
Omnipack Sp z o.o.
Warszawa, PL
2 d. temu
source : RocketJobs

Omnipack to lider rynku logistyki dla eCommerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie to one stoją za sukcesem firmy. Jeśli wierzysz w potencjał eCommerce, a Twoim priorytetem jest rozwój zawodowy i realny wpływ na tworzenie czegoś nowego dołącz do nas!

Wymagania

  • Minimum 6 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Head of Merchant Success, Account Director lub podobne
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z Klientem B2B
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii biznesowych
  • Kreatywność i umiejętność myślenia "out of the box"
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie i pracy pod presją czasu
  • Znajomość branży e-commerce będzie dodatkowym atutem
  • Obowiązki

  • Standaryzacja pracy z Klientami (zarządzanie oczekiwaniami)
  • Przygotowanie i wdrożenie segmentacji Klientów
  • Zarządzanie zespołem Merchant Success
  • Szkolenie zespołu, przygotowanie wystandaryzowanych procesów
  • Dbałość o wysoki NPS (Net Promoter Score)
  • Ścisła współpraca z Zarządem
  • Oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy w Polsce i zagranicą
  • Możliwość korzystania z benefitów np. : opieka medyczna, imprezy integracyjne, biuro w Centrum Warszawy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Swobodna kultura organizacyjna i możliwość pracy zdalnej
  • Informujemy, że administratorem danych jest Omnipack Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żelaznej 59, 00-848 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dan...more