pomocnik montera rusztowań > Niemcy > 1500-2000 euro na rękę > bez j. niemieckiego
Randstad Polska
Namysłów, Polska
1 d. temu

Szukasz dobrze płatnej pracy w Niemczech tuż przy granicy? To świetnie się składa!

1500-2000 euro netto na rękę + dodatki, umowa o pracę z firmą rozpoznawalną w całej Europie, długotrwałe zatrudnienie z możliwością awansu po ok.

6 miesiącach, zapewnione zakwaterowanie i transport służbowy, zapewniona opieka koordynatorów na miejscu.

Nie musisz znać języka niemieckiego. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Ciebie nauczymy!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (ok. 1500-2000 euro netto miesięcznie - na rękę, wypłaty w euro) + dodatki + możliwość pracy w nadgodzinach
  • długotrwałą współpracę na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą
  • możliwość awansu na stanowisko montera po około 6 miesiącach zatrudnienia
  • regularne zjazdy do Polski. System, 4 na 1.
  • możliwość uzyskania zasiłku rodzinnego w Niemczech
  • zakwaterowanie w Niemczech; dobre warunki, w pełni wyposażone mieszkania, blisko pracy, standardowo 2 osoby w pokoju sypialnianym
  • bezpłatny transport służbowy (dla kierowców dodatek 100 euro)
  • opieka koordynatorów na miejscu
  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
  • bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy prowadzone w Ostrzeszowie. Szkolenie trwa 5 dni po których następuje zatrudnienie i wyjazd do pracy w Niemczech.
  • W trakcie szkolenia firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w Ostrzeszowie + kanapki na śniadanie

  • możliwość podniesienia kwalifikacji (nauka języka obcego, dofinansowanie do dalszego kształcenia)
  • zadania

  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań systemowych typu Layher na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia
  • oczekujemy

  • gotowość do pracy na wysokościach
  • chęć podjęcia się długotrwałej współpracy
  • Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem 667 890 038.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47