Opiekunka dla osoby starszej
Perfekte Pflege Martyna Spalińska
Cała Polska
3 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Opiekunka dla osoby starszej Cała Polska

Opis stanowiska

Opiekunka dla osoby starszej w Niemczech.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Oferujemy

    Opieka do pani w Niemczech , 25421 Pinnenberg. Pani porusza się za pomocą rolatorka i laski.

    Na spacery wózek inwalidzki. Pomoc przy myciu, ubieraniu. Pomoc w życiu codziennym tj.gotowanie,

    sprzatanie, robienie zakupów. Rozpoczęcie pracy 2 marca. Wynagrodzenie 1400,00 euro na miesiąc.

    Bonus za szybki wyjazd. ZUS i podatki odprowadzane przez firmę w Polsce.