mechanik
Randstad Polska
Złotoryja, Polska
‎19 godz. temu

Interesujesz się mechaniką? Szukasz poszerzenia swojego doświadczenia i umiejętności? Praca w systemie 3-zmianowym nie jest dla Ciebie problemem?

Przykręć sobie ofertę, która zmieni Twoją przyszłość!

oferujemy

  • możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,
  • dofinansowanie do benefitów pracowniczych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • zadania

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących maszyn i urządzeń w procesie produkcyjnym
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • oczekujemy

  • chęci do nauki nowych rzeczy - warunek konieczny
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku, majsterkowicz, złota rączka- mile widziane
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,( wykształcenie w tym kierunku )
  • Posługiwanie się rysunkiem technicznym- mile widziane
  • Predyspozycje do pracy w zespole,
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47